Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Html kódy

Html kódyHtml kódy pro webmástery jako doplněk k tvorbě webu.Na svou webovou stránku si můžete vložit jakýkoliv html kód z naší sbírky,kterou budeme neustále rozšiřovat novými html kódy.Nikde jinde tolik užitečných HTML kódů nenajdete ! Máme největší sbírku HTML kódů na českém internetu.

Jak vložit html kódy na webovou stránku?
Není to těžká ani složitá věc.Stačí zkopírovat kód pod obrázkem a vložit do textového pole vaší administrace.Každá administrace je jiná,takže vám do detailů neporadíme.Takových administrací je příliš.Pokud byste s tímto chtěli poradit,tak využijte naše fórum Rady a tipy,které se nachází v pravé části našeho serveru.My vám co nejdříve pomůžeme s tímto problémem.