Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Slunečnice.cz

Vytvořeno 19.12.10 15:18 | Poslední změna 19.12.10 15:22
Na serveru se nachází spousty programů ke stažení zdarma.Slunečnice vlastní i internetový E-Shop,fórum,různé věci do mobilu,recenze a další.

Share-rapid.com

Vytvořeno 19.12.10 15:16 | Poslední změna 19.12.10 15:18
Na Download serveru share-rapid.com
Tento server je obdobou služby RapidShare a nabízí Vám možnost nahrávání Vašich souborů na naše servery a jejich uchování po dobu platnosti podle podmínek naší služby.
Zároveň Vám tento download server umožňuje i sdílení Vašich souborů s Vašimi přáteli a Vám to umožňuje získat i zajímavé odměny za stahování Vašich souborů.
Jako jedni z mála Vám nabízíme také možnost fultextového vyhledávání v uložených souborech.
A největší předností tohoto serveru je, že pokud Vaše soubory budou pravidelně stahovány jinými účastníky, tak mohou být na tomto serveru uloženy neomezeně dlouho.

A hlavně nabízíme Vám možnost free stahování bez omezení na IP adresu, takže i ti z Vás kdo jsou na sdílené IP adrese budou moci stahovat, na rozdíl od obdobné služby RapidShare

A ta hlavní přednost?
Stačí když si Váš soubor kdokoliv stáhne a automaticky se prodlouží platnost na 30 dnů, takže Vaše soubory můžete mít na našem serveru navždy!!!

Rapidshare.com

Vytvořeno 19.12.10 15:14 | Poslední změna 19.12.10 15:15
Access your files worldwide! Store large files online and access them wherever you are and whenever you want to. Share your data with your friends, colleagues or family - quickly and comfortably with just one click! RapidShare anti-waiting style as you love it...

Uloz.to

Vytvořeno 19.12.10 15:11 | Poslední změna 19.12.10 15:13
Internetový portál s více než 7 000 000 souborů ke stažení zdarma.Stáhnout si můžete opravdu cokoliv,naleznete-li to na portálu.