Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Doména zdarma

Doména zdarmaZdá se vám to nereálné?Přesto to tak je.
V éteru je již několik let doména zdarma.Pochází ze státu Tolkenau.Stát z kterého doména pochází uvolnil svoji doménu k mezinárodnímu použití.Správce domény (.tk) se rozhodl k zajímavému kroku.Zatímco regulérní poplatek za doménu přijde na necelých deset dolarů za rok, můžete si zaregistrovat libovolnou doménu na zkoušku zdarma. Po dobu 90 dnů,pak bude doména přesměrovaná na vámi zvolený web.Podmínkou této domény zdarma je,že bude navštěvovaná.Pokud to tedy nedodržíte,doménu tím ztratíte.
Doménu (.tk) si můžete sami jednoduše a hned udělat na stránce www.dot.tk.
K této doméně můžete dostat také email s koncovkou něco@vášweb.tk.
Doména i email je pouhé přesměrování.Nemůžete ji zrušit,ani přesměrovat na jinou adresu.Přesměrování na vámi zvolenou adresu je definitivní.