Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Reklama

ReklamaExistuje mnoho variant reklamy a tak si představíme ty nejlepší a nejúčinnější.Reklama na váš web vám přinese velké i malé množství návštěvníků,kteří jsou velice cení.Bez reklamy by se váš web jen tak neujal.

Druhy reklam:
1.Bannerová
2.Vyskakovací okna
3.PPC reklama

1.Bannerová reklama je jedna z nejefektivnějších reklam.Reklamní bannery jsou obrázky ,na které když kliknete,otevře se vám nová stránka.Existují i s animací,které lze vytvořit na internetu zdarma nebo stáhnout nějaký program na banner.Asi se ptáte jak takový reklamní banner udělat?Myslím že vám bude prozatím stačit stránka www.bannerbreak.com na tvorbu banneru.Sice je stránka v angličtině,ale je to tak primitivní,že to zvládne naprosto každý.Po pravé straně máte html kod na váš vytvořený banner.Stačí zkopírovat html kód a vložit na web.Ti zkušenější si ho mohou předělat,aby u banneru nebyly zbytečné odkazy.

2.Vyskakovací okna jsou také dobré reklamy,avšak ne bezchybné.Zkuste se vcítit do návštěvníka,který přijde na váš web a vyskočí mu nové okno.Myslím,že každému by se to asi nelíbilo.V dnešní době už jsou prohlížeče na vyskakovací okna připraveny a například u Google Chrom se vám vyskakovací okno neotevře,pokud si to nepovolíte.

3.PPC reklama neboli PPC kampaně ve vyhledávačích představují jednu z nejefektivnějších forem on-line reklamy.Tato internetová reklama má výhody jako přesné cílení, vysoká návratnost investic (ROI), nízkou cenu, možnost rychlého startu atd.
PPC kampaně řadíme mezi placené kampaně ve vyhledávačích. Výraz PPC pochází z anglického pay-per-click, neboli platba (až) za proklik. Nezaplatíte za zobrazení reklamy, ale zaplatíte pouze, když na ni někdo klikne.PPC reklama se dá sehnat i zdarma opět výměnou.

Na www.az.co.cz se nachází PPC reklama.Můžete se zaregistrovat a buď reklamu využít a nebo si vydělat pár korun.My jsme spíše pro využití,protože to má větší cenu oproti tomu,co vám za to dají.