Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Webhosting

WebhostingWebhosting je pronájem www prostoru na Internetu. Zákazník vystavuje svoje www stránky nebo provozuje www aplikace na serveru provozovatele webhostingu a platí za to nájem ve formě pravidelných splátek. Většina poskytovatelů webhostingu nabízí také pronájem domén.První rozhodnutí, které musíte při výběru webhostingu udělat, je zvolit zda umístíte své stránky na webhosting placený, nebo jestli si vyberete webhosting zdarma (jinak freehosting). Dále se budeme zabývat webhostingem placeným.

Při výběru poskytovatele webhostingu se zajímejte především o hardwarové vybavení serverů, operační systém na serverech (Linux nebo Windows), rychlost připojení k Internetu a poskytovatele připojení (to vše ovlivňuje stabilitu a rychlost načítání stránky). Dalším krokem by mělo být ověření referencí, tedy zkušeností ostatních uživatelů webhostingu (podle mého názoru jsou reference nejdůležitějším ukazatelem při rozhodování mezi webhostingy). Nezanedbatelným faktorem je také podpora a možnost používání skriptů a databází (PHP, ASP, MySQL, ...). Často přeceňovaným ukazatelem při výběru webhostingu je velikost poskytovaného prostoru, pro běžné weby vám stačí 50-100 MB místa. Protože i ten nejlepší webhosting se může někdy potýkat s problémy, velmi podstatná je také technická podpora a ochota administrátorů řešit vaše potíže.