Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Co je to RSS

Co je to RSS
RSS znamená Really Simple Syndication.Je to tzv.soubor s příponou .XML. RSS soubor nabízí většinou informační servery, které vydávají nové zprávy do éteru na svém webu. RSS obsahuje novinky z různých webových stránek, například seznam naposledy přidaných článků. Tento soubor není určen přímo ke čtení, ale je vytvořen pro speciální RSS čtečky například FeedReader. RSS čtečka po zapnutí kontroluje zadané adresy RSS a zjišťuje, jestli byla přidána nějaká nová položka. RSS čtečka obsahuje informace o článku - jeho nadpis, popis, autora, datum vydání a spousty dalších položek.Snad všechny blogy umožňují využívají RSS.Je vhodný pro informativní weby,kde vycházejí nové články často.RSS proto využívají nejčastěji zpravodajské webové portály.Příkladem je živě.cz a lupa.cz.Díky RSS si můžete na web dávat novinky z vašich oblíbených webů.