Jsme skupina amatérských webmásterů zabývající se tvorbou webových stránek.Naše znalosti každým dnem stoupají a získáváme je ze článků dostupné na českém internetu.Zjištěné nové informace si prověřujeme,jestli jsou pravdivé a poté se s nimi podělíme s ostatními na tomto serveru.Jsme pracovitý a hodláme to někam dotáhnout.
Majitel serveru : kubassi
SEO optimalizér : kubassi
Linkbuilding : Eda
Správce : Admin
Moderátor : Second
Návštěvnost : Invander
Zpětné odkazy : Kačí
Email : kubassi@email.cz
Máte zájem o reklamu na našem serveru?Napište nám na email kubassi@email.cz.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Jak lépe optimalizovat

Jak lépe optimalizovat


Se Seo (Search Engine Optimization) můžete dá se říci do jisté míry zajistit,aby vaše webová stránka měla lepší pozici ve vyhledávači.Seo se dělí na dva faktory a to na on-page a off-page.Mezi on-page faktory patří vše, co máte na stránce. Jsou to především texty, titulky a URL adresa.Off-page faktory jsou ty,které se na stránce přímo nevyskytují a nelze je ovlivnit.

Titulek by měl vystihovat obsah vaší stránky.Titulek Úvod,Home,Úvodní stránka a podobně je špatně.Sice tím řeknete návštěvníkovi,že se nachází na úvodní stránce webu,ale titulek nepopisuje výstižně váš web nebo obsah.Titulek je velmi důležitý.Patří mezi nejdůležitější tagy celé URL adresy a vyhledávače na něj kladou velký důraz.

URL adresa u více jmenné domény například onlinehry.cz by měla vypadat online-hry.cz.Je to rozhodně lepší.

Zpětné odkazy by měly vypadat takto www.programujte.717.cz.Zpětný odkaz by měl mít stejný název,jako je URL adresa,nikoli pojmenovat odkaz zde a podobně.Pokud píšete zdroj u nějakého článku,měl by odkaz vést přímo na článek.